gençlik ve paylaşım diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

burası gençlik diyarı !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

satanistler>>><>><<<<

YazarMesaj
furkan35

furkan35

satanistler>>><>><<<< Empty
MesajKonu: satanistler>>><>><<<<   satanistler>>><>><<<< EmptyCuma Nis. 02, 2010 7:29 pm

birgün bu korkunç hikayeleri okuyordum. hepsini tek tek okudum.birde şeytanla uğraşma diye bir hikaye vardı.onu okudum ve çok etkilendim.o hikayeyi okuduğum zamanlarda satanistlere ilgi duyuyodum.bu hikayede satanistleri anlatıyodu.bu hikayeye pek inanmamıştım ve hikayenin sonunda satanistlerin msn adresi vardı.msn adresini aldım ve ekledim.herzaman açık değildi.3,4 gün sonra tekrar baktığımda açıktı.bana konuş hadi dediler ve başladık konuşmaya.ilk önce başka bişi konuşcaz sandım biraz. msn adresimi nerden aldın gibi sorular bekliodum ama bana ilk sordukları soru şu oldu satanist olmak istermisin?ben hayır dedim onlar neden istemiosun çok güzel deyince korkmaya başladım ve ben çıkıorum dedim.onlar bak bizim amacımız seni korkutmak değil sadece nette çoğalmaya çalışıoruz eğer çoğalamazsak yakında katliam yapıcaz dediler.ben iyice korkmaya başladım ve artık çıkıorum ve satanist olmıycam dedim.onlarda bidaha msn yi açmazsan seni bulur ve öldürürüz dediler.ben hemen msn yi kapattım ve annemin yanına gittim.herşeyi anlattım annemde aç msn ni korkma dedi annemin öle demesiyle ben msn mi tekrar açtım ama o satanisti engellemek için. tekrar açtığımda satanistler hoşgeldin dediler ve ben acayip korktum hemen silip engelledim.benim ayrıca netlogta ve hi5te de adresim var birazda oralara bakıyım kafam dağılsın dedim.ve ne göriyim netlogtada bir satanist. hemen oradanda çıktım.sanki bir anda etrafım satanistlerle çevrili gibi oldu.saat 10 du herkes yatıyodu evde duramıodum ve o korkuyla kendimi dışarı attım.biraz hava aldım içimden ağlamak geliodu ağladım sonra kendime geldim ve evime gittim.bu olayın üstünden 2 hafta veya daha fazla bir süre geçti hala unutamadım ve çok korkuyorum.arkadaşlar siz siz olun sakın benim gibi maceracı ve meraklı olmayın belki daha kötüsüde olabilirdi. size yemin ederim bu olay gerçek.ben inanamadım zararı bana oldu.sizde ister inanın ister inanmayın sonuçta yararı da zararı da size.

satanistler>>><>><<<<
1 sayfadaki 1 sayfası