gençlik ve paylaşım diyarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

burası gençlik diyarı !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

şu anda güven de olduğuna emin

YazarMesaj
furkan35

furkan35

şu anda güven de olduğuna emin Empty
MesajKonu: şu anda güven de olduğuna emin   şu anda güven de olduğuna emin EmptyCuma Nis. 02, 2010 7:16 pm

bi gün annemlerler oturuyodu.bende odamda kitap okuyordum.birden telefonum çaldı ben arkadaşımdır diye numaraya bakmadan açtım.telefondaki ses birden bana "şu anda güvende olduğundan emin misin?" dedi.ben tırstım ama bozuntuya vermeden ona hemen sen kimsin,beni neden aradın gibi sorular sıraladım.ama bi anda telefon kapandı.bende hem sinir hem de telefonon ve odada tek kalmamın korkusuyla tıstım.ya 1 ya 2 dk geçti geçmedi bi daha çaldı.ben bu sefer numaraya baktım numara gizliydi.açtım yine aynı ses bu sefer bana "annenler evde mi.yada yaşıyorlar mı?" dedi.ben hemen telefonu kapatıp annemlerin oturduğu odaya koştum.gördüğüm olay kaşısında her tarafıma felç indi.annem,babam,ananemler ve amcamların kafaları kesilmiş ve etrafa yayılmış.kesilmiş değilde sanki vahşi biri tarafından kafaları koparılmıştı.daha bu şoku atlatamadan telefonum bir kz daha çaldı.arayan yine gizliydi.ben bu sefer açmadım ama sanki görünmez biri telefonu açtı.telefondaki ses bana "sana şu anda güvende olduğundan emin misin dedim.ama sen bana cevap vermeden kapattın.yanlış yaptın.bedelini ödemeye hazırlan."ben artık ne konuşuyor nede kıpır daya biliyordum.gerisini hatırlayamıyorum.uyandığımda doktor vardı ve aynı telefondaki sese benziyordu.çevreme baktığımda annemler sapasağlam yanımdaydı.doktor annemlere bişi söleyip kulağıma "ben sana şu anda güvende misin dmiştim.bana sakın karşı çıkma."dedi.hemen aklıma geldi doktorun ayaklarına baktığımda ayakları tersti.annemlere anlatamadım.arkadaşıma anlattığımda ise çok şaşırtıcı bir cevapla karşılaştım "aynısı banada oldu..."

Yazar: tarih

şu anda güven de olduğuna emin
1 sayfadaki 1 sayfası